Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

Nepasakyčiau, kad jis balina strazdanas. Yra efektyvesnių priemonių strazdanų balinimui.
Atsakyti
Mano vaiko labai sausa odytė. Pamačiau, kad abiejų kojyčių pėdutės sutrūkinėjo ir atsivėrė žaizdelės. Sakykit, kas padėtų sutvarkyt žaizdas? Namie turiu tik kanapių aliejų. Kažin ar tinka? Migdolams ir kokosams maniškis alergiškas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 30, 11:59)
Nepasakyčiau, kad jis balina strazdanas. Yra efektyvesnių priemonių strazdanų balinimui.


Gal pasidalintumet, kokios priemones efektyvios? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinot ar simonsiju alieju galima naudot i vidu, mano seskas ji labai megsta, bijau kad nenunuodyciau.
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2011 03 30, 18:09)
Mano vaiko labai sausa odytė. Pamačiau, kad abiejų kojyčių pėdutės sutrūkinėjo ir atsivėrė žaizdelės. Sakykit, kas padėtų sutvarkyt žaizdas? Namie turiu tik kanapių aliejų. Kažin ar tinka? Migdolams ir kokosams maniškis alergiškas. doh.gif


Ir man idomu kokie aliejukai tinka pedom, nes mano irgi sausokos pedos ax.gif
Siaip savo mazei nilo sviestmedzio tepu, jai jis labai padeda
Atsakyti
sakykit, merginos, o jei raso, kad neekologiskas, tai reiskia, kad nera naturalus ir is jo jokios naudos? blush2.gif kalbu apie si
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 03 31, 17:56)
sakykit, merginos, o jei raso, kad neekologiskas, tai reiskia, kad nera naturalus ir is jo jokios naudos? blush2.gif kalbu apie si

jis neekologiškas, nes neturi sertifikato, neaugintas ekologiniame ūkyje. Tačiau yra nerafinuotas ir visos gerosios savybės yra smile.gif Gali būti ekologiškas, bet rafinuotas, tada jau nieko gero ir iš to ekologiškumo..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 31, 18:12)
jis neekologiškas, nes neturi sertifikato, neaugintas ekologiniame ūkyje. Tačiau yra nerafinuotas ir visos gerosios savybės yra smile.gif Gali būti ekologiškas, bet rafinuotas, tada jau nieko gero ir iš to ekologiškumo..



aciu uz paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 30, 12:59)
Nepasakyčiau, kad jis balina strazdanas. Yra efektyvesnių priemonių strazdanų balinimui.

KOKIU? nes man tai vasara labai aktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2011 03 30, 18:20)
Gal pasidalintumet, kokios priemones efektyvios? 4u.gif


QUOTE(lapuaite @ 2011 03 31, 19:21)
KOKIU? nes man tai vasara labai aktualu smile.gif


Ne aliejus, o citrinos AE arba AHA dedamos į prausiklį, kremus. Tik vasarą atsargiai naudoti reikėtų, geriausiai prieš einant miegoti, nes saulė gali paskatinti pigmentinių dėmių atsiradimą. Bet bent jau man erškėtrožių al. nebalino strazdanų... Gal kitoms kitaip.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 31, 20:46)
Ne aliejus, o citrinos AE arba AHA dedamos į prausiklį, kremus. Tik vasarą atsargiai naudoti reikėtų, geriausiai prieš einant miegoti, nes saulė gali paskatinti pigmentinių dėmių atsiradimą. Bet bent jau man erškėtrožių al. nebalino strazdanų... Gal kitoms kitaip.

O gal galite pasidalinti prausyklio receptais? nerandu arba nematau temos blush2.gif
Atsakyti
Aš paprastai darau - rasulio molis sumaišytas su vandeniu, lašas aliejaus (kad ir to paties erškėtrožių) ir pora lašų citrinų EA.
Atsakyti